• شرکت اچ پی به عنوان یکی از سردمداران تولید پرینتر برای مشتریان عادی و ادارات ، با ایجاد کمپینی با هشتک #Reinvent Memories سعی بر این دارد که لذت تجربه ی دوباره یک خاطره را نه تنها با گرفتن عکس بلکه با پرینت آن و ثبت همیشگی آن زنده کند.
  • شرکت اچ پی ، 10133 عکس پرینت شده را در لهستان جمع کرده است. کاربران لهستانی با شرکت در این کمپین شروع به آپلود و به اشتراک گذاشتن خاطرات مورد علاقه اشان کردند.
  • این کمپین در مراسم Printing Party به اوج خود رسید و تمامی شرکت کنندگان در این کمپین عکس های خود را به اشتراک گذاشتند و توسط کوچک ترین پرینتر آل این وان جهان یعنی HP Deskjet 3700 آن ها را چاپ کردند. این کمپین تنها دنیای آگهی و تبلیغات را درنوردید بلکه تاریخ ساز شده و یکی از جایزه های شناخته شده جهان را یعنی رکورد جهانی گینس را نیز به خود اختصاص داد.
  • وقتی تمامی عکس های گرفته شده توسط کاربران این کمپین کنار هم قرار گرفت به طول 4155 فیت یا 1.26 کیلومتر رسید. این تعداد عکس با ابعاد 12.6 در 10 سانتی متر توانستند یک درخت کریسمس با ارتفاع 7.9 متر و پهنای 3.8 متر را در یکی از فروشگاه های بزرگ لهستان به طور کامل بپوشاند. به عنوان آن که هر چه بیشتر این مراسم در خاطرات ثبت شود شرکت اچ پی هر عکس و خاطره ای که توسط کاربران برایش فرستاده می شود مبلغی را به بنیاد کودکان اهداء می کند.