HP unleashes a new line of ZBook laptops — they're fast and furious

HP ZBook Fury

DreamWorks ، NASA و Tesla همگی دارای میز کار قدرتمندی از مجموعه HP هستند. آرزوی نهایی HP ایجاد یک لپ تاپ کوچک است که بتواند عملکرد دسکتاپ مورد علاقه این سه تیتان را در خود جای دهد - اینجاست که سری جدید HP از ZBooks وارد بازار می شود.

HP آماده است تا سه لپ تاپ سریع و خشن - ZBook Power G7 ، ZBook Fury 15 G7 و ZBook Fury 17 G7 - را وارد بازار کند.

این پیشرفت های بزرگ این شرکت در زمینه تولید یک لپ تاپ جایگزین مناسبی برای دسکتاپ است. هدف HP برای متراکم کردن دسکتاپ های خود به یک فاکتور کوچکتر ، باید نظر بسیاری از افراد حرفه ای در زمینه استفاده از انرژی همراه باشد.

بهترین لپ تاپ های HP در سال 2020
HP از کل مجموعه Chromebook های تجاری رونمایی می کند !

HP ZBook Power G7
ZBook Power G7 جانشین ایستگاه کاری ZBook 15v است. HP شاسی ZBook Power G7 را دوباره مهندسی کرد تا ضریب شکل کلی آن را کاهش دهد. در حال حاضر 11٪ نازک تر و 9٪ سبک تر از مدل قبلی است.

HP ZBook Power G7

با ZBook Power G7 ، کاربران می توانند از گرافیک Nvidia Quadro T2000 لذت ببرند - این مدل از گرافیک Nvidia Quadro P620 ZBook 15v ارتقا یافته است. طبق گفته HP ، پردازنده گرافیکی جدید به کاربران امکان می دهد تا از طریق بارهای سه بعدی به سرعت کار کنند. ZBook Power G7 همچنین از پردازنده های Intel Xeon و Core i9 و 64 GB رم و دو حافظه SSD 2 ترابایتی بهره می برد.

ZBook Power G7 دارای یک شاسی آلومینیومی جدید است که دارای دوام MIL-STD است ، بنابراین باید بتواند تکان و ضربه را تحمل کند.

HP ZBook Fury 15 G7
ZBook Fury 15 G7 جدید همان جایی است که آرزوهای HP برای تعویض دسکتاپ در آن بازی می کند. Fury 15 G7 با نام مناسب ، نام تجاری خود را به کاربر سطح بالایی ارائه می دهد که از تمام روز در کامپیوتر دسکتاپ خود خسته شده است. طبق گفته اچ پی ZBook Fury 15 G7 یک جانور کارآمد است که می تواند بارهای مالیاتی را مدیریت کند در حالی که سایر برنامه های خواستار را در پس زمینه بازی می کند.

HP Zbook Fury

HP در مورد Fury 15 G7 گفت: "اکنون می توانید داده ها را تجسم کنید یا CAD را ارائه دهید در حالی که با مکالمه بزرگنمایی با عملکرد همزمان و بدون فشار از آخرین پردازنده های مرکزی اینتل و پردازنده های Nvidia Quadro RTX ، در یک مکالمه بزرگنمایی شرکت می کنید."

Fury 15 G7 با حداکثر پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 5000 ، حداکثر 128 گیگابایت رم و حداکثر 10 ترابایت حافظه قابل پیکربندی است. این صفحه نمایش همچنین با صفحه نمایش 100٪ DCI-P3 قابل تنظیم است که از قدرت رنگ های روشن و نسبت کنتراست چشمگیر استفاده می کند.

HP ادعا کرد که Fury 15 G7 می تواند داده ها را تقریباً چهار برابر سریعتر از MacBook Pro 16 اینچی Apple ارائه دهد. و برای کسانی که تمایل به واقعیت مجازی دارند ، Fury 15 G7 یک لپ تاپ آماده VR با یک درگاه مینی نمایشگر است که می تواند صفحه نمایش مورد علاقه شما را هد کند.

Fury 15 G7 نیز 12٪ کوچکتر از ZBook 15 G6 - مدل قبلی است. طبق گفته HP ، در نتیجه تغییر کنترلر گرافیکی ، Fury 15 G7 زمان باتری را ارائه می دهد که 2.5 برابر بیشتر از ZBook 15 G6 است.

HP برای کسانی که خواهان صفحه نمایش بزرگتر هستند ، ZBook Fury 17 G7 را توصیه می کند که نمایشگر همه جانبه تری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

HP Zbook Fury

هر سه ZBook با 90 روز استفاده آزمایشی رایگان از ZCentral Remote Boost ارائه می شوند که به کاربران امکان می دهد از راه دور دستگاه های کم مصرف را به ایستگاه های کاری قدرتمندتر متصل کنند. به عنوان مثال ویرایشگران عکس می توانند از ZCentral Remote Boost برای دسترسی به برنامه های ایستگاه کاری فشرده گرافیکی خود از تقریباً هر دستگاهی استفاده کنند.

قرار است خط جدید ZBook Fury در 14 سپتامبر به قفسه های فروشگاه برود. HP قصد دارد ZBook Power G7 را از 5 اکتبر راه اندازی کند.


      

مرجع : لپ تاپ مگ