HP ZBook Studio G5 Mobile WorkstationHP ZBook Studio G5 Mobile Workstation

ساده تر ، سریعتر و روشن تر
از هر زمان دیگر

ترکیب کاملی از طراحی فوق العاده باریک و عملکرد درجه یک را بدست آورید. به کار خود سرعت ببخشید و ایده های خود را در درخشان ترین صفحه نمایش لپ تاپ 4K UHD جهان به نمایش بگذارید.

HP ZBOOK STUDIO


CREATORS

CREATORS

راه حل مناسب برای گرافیستها که می خواهند یک لپ تاپ باریک و راحت داشته باشند. از طریق ویرایش ویدیوی 4K ، درجه بندی رنگ و روتوش عکس با پردازشگرهای درجه یک ، با گرافیک و حافظه همچون باد سریعاً محتوا را بین دستگاه هایی مانند دوربین خود با پورت های مختلف از جمله Thunderbolt منتقل کنید.

Pr, Ps, Ai, Lr


ARCHITECTS

ARCHITECTS

طراحی فوق العاده باریک و عملکرد فوق العاده بالا این لپ تاپ را به یک راه حل عالی برای مهندسان و معماران که با BIM کار می کنند تبدیل کرده است. با داشتن گرافیک قابل توجه و قدرت پردازش بالا ، طراحی آسان در Revit ، کاوش در Navisworks و انجام کارها در زمان واقعی در Enscape آسان است.

Autocad civil 3D, Revit, Bentley, SketchUp, Enscape, McNeel Rhino


ENGINEERS

ENGINEERS

طراحی و توسعه و ارائه عملکرد در هر زمان و هر مکان با لپ تاپ فوق باریک. این بهترین راه حل برای 3D CAD و طراحی مبتنی بر شبیه سازی با گرافیک ، پردازنده و حافظه با کارایی بالا است.

Autodesk Inventor, Creo, BSsolidworks, Solid Edge


8th Gen Intel Core I9 Processors Icon

8TH GEN INTEL® CORE™ i9® PROCESSORS

ایده آل برای کارهای سنگین با پردازنده های شش هسته ای Intel® Core ™ i9 یا Intel® Xeon® نسل بعدی که برای کنترل برنامه های پیچیده و چند رشته ای مانند Adobe Premier Pro5 طراحی شده اند.


NVIDIA Quadro 3D Graphics Icon

NVIDIA® QUADRO® 3D GRAPHICS

طراحی های خود را یکپارچه ویرایش کرده و فایلهای چند لایه را با NVIDIA® Quadro® P2000 Graph66 تأیید شده ، ارائه شده برای برنامه های نرم افزاری حرفه ای بهینه کنید.


Large Memory Configurations Icon

LARGE MEMORY CONFIGURATIONS

عملکرد قابل توجه و واقعی را در زمان اجرای چندین برنامه همزمان با 64 گیگابایت RAM7 دریافت کنید.


FEATURES

Windows 10 Pro Icon

WINDOWS 10 PRO FOR WORKSTATIONS

ویندوز 10 Pro13 و ویژگی های قدرتمند امنیتی .


SSD Icon

BLAZING FAST STORAGE

با حداکثر 4 TB ذخیره سازی محلی NVMe 14 ، حداکثر 21 برابر سریعتر از حافظه استاندارد HDD و شش برابر سریعتر از SATA SSD ، به پرونده های بزرگ بصورت محلی دسترسی داشته باشید.


Fast Charging Battery Icon

FAST CHARGING AND LONG BATTERY LIFE


Band & Olufsen Audio Icon

SEAMLESS COLLABORATION WITH BANG & OLUFSEN AUDIO

جلسات مجازی را با صفحه کلید همکاری  HP World Facing Microphone و وب کم اختیاری میزبانی کنید. با 4 بلندگو تنظیم شده توسط Bang & Olufsen و یک آمپول گسسته ، صدای عالی را دریافت کنید.


Ports Icon

MULTIPLE PORTS FOR MAXIMUM CONNECTIVITY

انتقال سریع و بارگذاری سریع را با پورت های دوگانه Thunderbolt ™ 3 تجربه کنید. تمام دستگاه ها و لوازم جانبی خود را با 2 USB 3.0 ، 1 HDMI و 1 درگاه کارت SD متصل کنید.


Industry Leading Reliability Icon

INDUSTRY-LEADING RELIABILITY

با اطمینان می توانید کار خود را در هر مکانی انجام دهید و بدانید HP ZBook Studio شما برای بارهای کاری 24x7x365 ساخته شده است و برای عبور از آزمونهای استاندارد سختگیرانه طراحی شده است.