OMEN by HP 30L Desktop PC

کامپیوتر دسکتاپ OMEN 30L ظاهری جالب دارد و با داشتن پردازنده قدرتمند و گرافیک فوق العاده می توانید یک روز کامل بازی کنید و با به روزرسانی آسان و مرکز فرماندهی OMEN ، برای بلند مدت برنامه ریزی کنید.
اکنون شما دیگر نمی توانید کامپیوتر خود را سرزنش کنید چرا که مهارت های شما نیمی از بازی است و با رایانه رومیزی OMEN 30L که با داشتن پردازنده و گرافیک قدرتمند در اختیار شماست ، واقعاً دیگر نمی توانید بهانه ای برای از دست دادن بازی های کامپیوتری داشته باشید. به علاوه ، با داشتن یک فن خنک کننده بزرگ از جلو و پایه های بلند ، میتوانید دستگاه را خنک نگه دارید تا بتوانید روی تلاش برای پیروزی در بازی تمرکز کنید.
این مال شماست ، هر کاری که میخواهید انجام دهید !
واقعاً ، هر کاری را که می خواهید انجام دهید. به روزرسانی این دستگاه آسان است و با لیست سفارشی سازی و بهینه سازی OMEN ، این امکان برای شما فراهم است.
در واقع داشتن پنل های جلویی و جانبی شیشه ای ، قاب کاملاً فلزی و کنترل کامل RGB ، به نظر می رسد که امری مهم باشد اما بعضی ها می گویند به نظر نمی رسد مهم باشد ، اما صادقانه بگوییم ، ما این رایانه را برای افرادی تهیه کردیم که از چیزهای ظریف در زندگی لذت می برند !