ایمیلچاپ

مشخصات:

OMEN به شما کارایی و قدرت یک دسکتاپ را می دهد. NVIDIA GeForce GTX 1070 با پشتیبانی از Direct X 12 حس بازی روان را به شما می دهد. قطعاً نبود نمایشگری قدرتمند باعث هرز رفتن قدرت کارت گرافیک GTX 1070 می شود به همین دلیل OMEN دارای آپشن نمایشگر Ultra High Resolution می باشد که تصویری هر چه تمیز تر با جزئیات بیشتر را در اختیار گیمر ها قرار می دهد.

در کنار تکنولوژی NVIDIA GameWorks به شما تصاویری سینمایی و هر چه واقعی تر را خواهد داد و اگر از طرفداران VR (واقعیت مجازی هستید) تکنولوژی NVIDIA VRWorks شما را به داخل بازی برده به طوری که بتوانید محیط بازی را لمس کنید و در کنار NVIDIA Anset شما قابلیت حرکت ۳۶۰ درجه ای را خواهید داشت. پس از کارت گرافیکی قدرتمند که یکی از مؤلفه های مهم برای گیمینگ می باشد پردازنده ای قدرتمند و رم نیز از دیگر مؤلفه ها می باشد که لپ تاپ OMEN با داشتن پردازنده چهار هسته ای Intel Core i5/i7 و پشتیبانی از رم تا حداکثر ۳۲ گیگابایت DDR4 تجربه ی گیمینگی عالی با امکان Multitaskingهای چالش برانگیز را خواهد داشت. OMENدارای دو آپشن حافظه داخلی PCIe SSD و یا Dual Storage می باشد اگر به دنبال سرعت مطلق می باشید اومن مجهز به حافظه SSD با 17 برابر سرعت خواندن بر روی حافظه HDD می باشد و اگر می خواهید حافظه داخلی با حجم زیاد ولی در کنار بوت سریع و Load بازی سریع باشید Dual Storage انتخاب شما می باشد.

پک کامل پورت ها:

اومن جدید تقریباً به هر پورتی که مورد نیاز شما باشد مجهز هست.  اومن 15 اینچی، در سمت راست این لپ تاپ ورودی SD Card، دو پورت USB 3.1 و ورودی برق و سمت چپ پورت Mini Display1.2،  HDMI با قابلیت فرستادن تصاویر 4K به مانیتور متصل به آن، پورت Ethernet، یک پورت USB 3.1 دیگر، یک پورت USB Type-C یک جک ۳٫۵ میلی متری Headphone و یک ورودی میکروفون قرار دارد. اما اومن 17 اینچی در سمت راست به جای SD Card، DVD-Rom/DVD-Writer قرار گرفته است و در سمت چپ ورودی SD Card قرار دارد.

کیبورد با پس زمینه Dragon Red:

26 کلید کیبورد با طراحی anti-ghosting که از هر گونه

اشتباه در فشردن دکمه جلوگیری می کند و به همراه

کلیدهای قابل برنامه ریزی (Macro Key) و

کلیدهای  WASDای با رنگ متفاوت برای گیمرها.

وزن اومن ۱۵ اینچی 2٫6 کیلوگرم و دارای ضخامت ۲۴ میلی متری

می باشد و اومن ۱۷ اینچی وزن 3٫۷ کیلوگرمی و ضخامت

۳۳ میلی متری دارد.

کنترل کامل روی بازی:

توسط نرم افزار OMEN Command Center لپ تاپ شما کاملاً تحت کنترل شماست. شما می توانید به راحتی میزان ترافیک شبکه اینترنت خود را به ازای اپلیکیشن هایی که روی سیستم باز هستند کنترل کنید به طوری که بیشترین ترافیک به سمت بازی شما روانه شود. توسط این نرم افزار می توانید برای دکمه های Macro برنامه ریزی و ترکیب استفاده های متفاوتی طراحی کنید.

شرکت اچ پی OMEN 2017 را به زودی با قیمت پایه 999.99 دلار روانه بازار خواهد کرد.