همه حداقل یک بار هم شده تجربه آزار دهنده صداهای مزاحم را داشته اند، صداهایی که در صورت تداوم باعث آسیب به گوش شما می شود. Knops محصولی است که شما می توانید آن را روی گوشتان قرار دهید و مانند یک کنترل کننده صدا میزان صدایی که به گوشتان می رسد را کنترل کنید.

Knops مثل محصولات دیجیتالی کنترل کننده صدا نیستند بلکه یک جفت فیلتر کننده صدای آکوستیک آنالوگ هستند که صدای واقعی را به شما می رسانند، از طرفی هم چون دیجیتال نیستند به باتری احتیاج ندارند و دیگر خبری از اپلیکیشن هایی که باید روی گوشی هوشمند خود نصب کنید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید نیز نیست.

این گوشگیرها با طراحی بسیار زیبا در رنگ های مختلف برای هر سلیقه ای مناسب می باشند. روی این گوشگیرها سه سطح قرار گرفته است که با چرخاندن حلقه روی آن می توانید میزان صدای ورودی را تغییر دهید.

سطح اول: این سطح هیچ تغییری در حجم صدای ورودی به گوش شما ایجاد نمی کند و صدای معمولی بدون هیچ فیلتری را خواهید شنید.

سطح دوم: فرض کنید که در یک کافی شاپ نشسته اید و احتیاج به تمرکز دارید ولی صدای صحبت کردن دیگران این تمرکز را برهم می زند و از طرفی هم شما نمی خواهید کاملاً از دنیای اطراف خود خارج شوید. سطح دوم برای همین کار است که صداهای مزاحم را فیلتر می کند ولی کماکان شما صداهای بیرون را می شنوید.

سطح سوم: اگر به دنبال آن هستید که از محیط بیرون ایزوله شوید و با تمرکز کامل به کارهای خود برسید یا شاید هم در جایی کار می کنید که صداهای مزاحم با حجم بالا شما را آزار می دهد از طرفی هم آن گوشگیرهای بزرگ جلوی کار شما را می گیرند، پاسخ آن سطح سوم این گوشگیرها می باشد سطحی که در صورتی که شما در یک کنسرت هم باشید می توانید به راحتی با صدای اطراف خداحافظی کنید.

بزرگ ترین مشکل Knops قیمت آن ها می باشد. قیمتی که از 62 دلار برای مدل استاندارد آن که از جنس فولاد ضد زنگ می باشد و حداکثر قیمت ۱۱۷ دلار برای مدل با روکش طلا آن می باشد.

از طرفی هم این را در نظر بگیرید که Knops یک محصول تاز ه از یک شرکت تازه کار است، شرکتی که هیچ وقت واقعاً سخت افزاری را صادرات نکرده و در نتیجه محتاط باشید و حتماً تحقیقات خود را در مورد این محصول انجام دهید، چون شرکت های تازه کار و شناخته نشده امکان پس گرفتن محصول را برای مشتریان خود نمی گذارند.­