X24c دارای نمایشگر 24 اینچی و 1080p با قدرت 144 هرتز است .


HP امروز از X24c رونمایی کرد ، مانیتور بازی برای کسانی که صفحه نمایش خمیده  و منحنی میخواهند.

این مانیتور دارای نمایشگر منحنی 23.6 اینچی ، 1080p با سرعت تجدید 144 هرتز و انحنای 1500R برای مشاهده همه جانبه تر محیط بازی است. همچنین از نخستین مانیتورهایی است که از AMD Freesync Premium پشتیبانی می کند ، که باعث تاخیر کم تر ، بدون پارگی صفحه و حداقل سرعت تازه سازی 120 هرتز می شود.

یکی از بهترین مانیتورهای بازی در سال 2020 که با قیمت 249 دلار ، خود را در ماه اکتبر به بازار عرضه می کند.


طراحی و درگاه HP x24c

ما این مانیتور را به صورت حضوری ندیده ایم ، اما براساس تصاویری که HP برای ما ارسال کرده است ، عالی به نظر می رسد. قسمت پشتی این مانیتور به صورت خطوط تیز و زاویه دار پوشانده شده است که به x24C نگاهی سایبری در آینده می دهد.

صفحه با یک بازوی ضخیم نگه داشته می شود در حالی که پایه دارای شیب ملایم به سمت پایین است. در حاشیه پایین چند رگه دیگر وجود دارد که از نظر من کمی یکپارچه سازی با سیستم عامل به نظر می رسند. 

هیچ چیز آزاردهنده تر از این نیست که مجبور شوید مانیتور را بر روی کتاب بگذارید تا آن را به ارتفاع مد نظر خود برسانید. خوشبختانه ، شما نیازی به انجام این کار با داشتن مانیتور X24c ندارید زیرا می تواند به اندازه 3.9 اینچ ارتفاع را بالا یا پایین بیآورید. همچنین می توانید صفحه را 5 درجه به جلو یا 25 درجه به عقب شیب دهید.

پورت ها محدود به DisplayPort 1.2 ، HDMI 2.0 و جک هدفون هستند.


مشخصات و مشخصات HP X24c

صفحه نمایش VA 23.6 اینچی X24c نسبت به نمایشگرهای خمیده بازی کوچکتر است. اما 24 اینچ برای بازی به اندازه استاندارد تبدیل شده است زیرا به شما امکان می دهد تمام صفحه را حتی در هنگام نزدیک نشستن مشاهده کنید.

X24c رزولوشن 1080p ، سرعت تجدید 144 هرتز و زمان پاسخ 4 میلی ثانیه دارد. این قابلیت البته برای مانیتورهای بازی بسیار مناسب است ، هرچند جدیدترین مدل ها می توانند به حداکثر 360Hz برسند (فقط نباید انتظار داشته باشید که آنها 250 دلار قیمت داشته باشند).
با مانیتور منحنی 1500R ، X24c ، خمیده ترین مانیتور HP است که تاکنون تولید شده است و جذاب ترین مانیتور منحنی که در بازار پیدا خواهید کرد. مزیت این مانیتور منطقه دید بیشتری است که در خط دید شما قرار میدهد.

چشم انداز

X24c قرار نیست موانع جدیدی را از سر راه بردارد ، اما می تواند گزینه ای قانع کننده برای گیمرهایی باشد که می خواهند پنل خمیده ای با قیمت پایین داشته باشند. مانیتور منحنی تهاجمی 1500R ، انتظار کسانی را که می خواهند احساس غوطه وری بیشتری در بازیهای خود داشته باشند را برآورده می کند.


مرجع : لپ تاپ مگ