شرکت اچ پی به تازگی از آل این وان پاویلیون خود با طراحی مدرن تر و چشم نوازتر از همیشه رونمایی کرد. سری جدید دارای دو اندازه صفحه نمایش ۲۳٫۸ و ۲۷ اینچی لمسی می باشد که دارای قیمت اولیه ۷۴۹ دلار است.

 سری جدید این آل این وان دارای کانفیگ های مختلف با رنج های قیمتی متفاوتی می باشد به طوری که دارای آپشن هایی چون مجهز بودن به آخرین نسل پردازنده های AMD یا Intel، ۱۶ گیگابایت رم و حافظه داخلی حداکثری ۲ ترابایت می باشد.

از دیگر آپشن های HP Pavilion می توان به کارت گرافیک مجزا AMD Radeon R7 را در سری ۲۳٫۸ اینچی آن اشاره کرد که امکان ویرایش عکس و ویدئو و امکان اجرای بازی را در این آل این وان بهبود می بخشد.

اما تغییر در طراحی این آل این وان از صفحه نمایش لبه تا لبه آن شروع می شود، صفحه نمایش IPS با رزولوشن حداکثری 4K، لمسی و زاویه دید حداکثری ۱۷۸ درجه ای. البته امکان حاشیه میکرو (بدون حاشیه) در سری ۲۳٫۸ اینچی آن می باشد و سری ۲۷ اینچی دارای حاشیه ی بیشتری است. آخرین بروزرسانی آل این وان های شرکت HP برمی گردد به سال پیش که این شرکت از سری های آل این وان های خود با صفحه نمایش با حاشیه میکرو رونمایی کرد، که مورد توجه بسیاری نیز قرار گرفت، البته این تغییر در سری Pavilion این شرکت هنوز اعمال نشده بود.

)را که در صورت نیاز از جایگاه خود که روی مانیتور تعبیه شده است خارج می شود و در کنار آن غیر فعال کردن میکروفن در هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرد، اشاره کرد.  اما تغییرات ظاهری HP Pavilion به همین جا ختم نمی شود و این تغییرات در کیبورد، اسپیکرها و مؤس نیز به چشم می آید و از رنگ مشکی به رنگ سفید صیقل خورده تغییر کرده و روی اسپیکرها نیز همانند کیبورد شرکت مایکروسافت که با پارچهآلکانتارا پوشیده شده است، با پارچه ای مخصوص پوشیده شده است.