با پخش سری هفتم (جنگ ستارگان: نیرو بر می خیزد Star Wars: Force Awakens/) از مجموعه فیلم های جنگ ستارگان و فروش چشمگیر آن پس از ۱۰ سال دوباره تب جنگ ستارگان فراگیر شده و طرفداران دوآتیشه این سری فیلم جان تازه ای گرفتند.

شرکت اچ پی نیز به همین دلیل برای مشتریان و طرفداران جنگ ستارگان سری محدودی از لپ تاپ های اومن با ویرایش Star Wars عرضه کرده است. سری مجهز به پردازنده قدرتمند نسل ششم شرکت Intel موسوم به Skylake و ویندوز ۱۰ با پس زمینه جنگ ستارگان، Screen Saver با طرح جنگ ستارگان و Sound Effect های جنگ ستارگان می باشد.

HP Omen با نمایشگر ۱۵٫۶ اینچی که تماماً با طرح های Star Wars مزین شده است به طوری که تمام داک کیبورد این لپ تاپ را طرح Stormtrooper فرا گرفته است. طرح مشکی و خاکستری تیره ای که کل لپ تاپ دارد و نور پس زمینه قرمزی که HP Omen دارد به آن جلوه ی نیمه تاریک (Dark Side) را داده است.

تاچ پد HP Omen Star Wars Edition نیز دارای طراحی جنگ ستارگانی است و طرح سیستم هدایت جنگی فضاپیماهای X-Wing می باشد.

  • مشخصات لپ تاپ:

آن قدر طراحی این لپ تاپ ما را به وجد آورده که داشتیم فراموش می کردیم که در مورد تکنولوژی که این طراحی زیبا در خود جای داده است صحبت کنیم.

HP Omen Star Wars Edition دارای نمایشگر 15.۶ اینچی با روزلوشن Full HD با آپشن نمایشگر لمسی می باشد. پردازنده مورد استفاده در این لپ تاپ همان طور که گفته شد Intel Skylake Core i5/i7 می باشد و دارای عمر باتری ۷ ساعته است.

از دیگر مشخصات آن می توان دارا بودن ۱۲ گیگابایت رم، ۲ ترابایت HDD و کارت گرافیک Nvidia GeForce 940M، درایو نوری و Dual Speaker که توسط Bang & Olufsenطراحی شده است.

قیمت پایه این لپ تاپ 840 دلار می باشد که هم اکنون به بازار عرضه شده است.