HP اولین رایانه رومیزی Victus را برای گیمرها با قیمت خرید به صرفه عرضه خواهد کرد !

HP سال گذشته برند Victus by HP را با لپ تاپ گیمینگ HP Victus 16 معرفی کرد و اکنون اولین رایانه شخصی مخصوص بازی رومیزی Victus را معرفی کرده است.
Victus جایگزین مقرون‌به‌صرفه‌تری برای سری کیس های HP Omen است، مدل Victus 15L Desktop از طراحی جمع‌ و جوری برخوردار است و HP وعده داده است طیف وسیعی از گزینه های پیکربندی، از جمله انتخاب نسل دوازدهم اینتل Core i7 و آخرین پردازنده های AMD Ryzen  و همچنین برای کارت‌های گرافیک، گزینه‌هایی تا Nvidia GeForce RTX 3060 و Radeon RX 6600 XT AMD را عرضه خواهد کرد.

 برای این محصول حداکثر 32 گیگابایت رم DDR4 را می توان نصب کرد، اگر چه هنوز جزئیات دقیقی وجود ندارد، اما طیف گسترده ای از گزینه های SSD M.2 نیز وجود خواهد داشت که باعث شگفتی خواهد شد.

HP همچنین بر تمرکز بر پایداری طراحی تاکید دارد. 15L از پلاستیک بازیافتی در قاب آن استفاده می کند و هم گواهی انرژی ستاره و هم EPEAT Silver را دارد. 

برای این مدل دو پوشش رنگی موجود است : نقره‌ای میکا یا سفید سرامیکی .

ما هنوز قیمت Victus by HP 15L Desktop را نمی دانیم، اما HP در نظر دارد در ماه فوریه با فروش مستقیم از طریق HP.com و در دسترس بودن در تعدادی از خرده فروشی ها، این محصول را عرضه کند. امیدواریم که HP بتواند به اندازه کافی از این مدل را تولید کند، به خصوص مدل هایی که مجهز به RTX 3060 یا RX 6600 XT هستند .