براساس اعلام رسمی HP،‌ برند هایپرایکس (HyperX) به‌تازگی به زیرمجموعه‌ی این شرکت اضافه شده است. HyperX لوازم جانبی گیمینگ برای رایانه‌های شخصی تولید می‌کند. 

برند هایپرایکس (HyperX) از این پس در تصاحب اچ‌پی (HP) قرار دارد. هایپرایکس لوازم جانبی پی سی مثل هدفون و صفحه‌کلید گیمینگ تولید می‌کند و انتظار می‌رود قرارداد امضاءشده‌ی بین اچ‌پی و هایپرایکس تا سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی اچ‌پی به ثبت نهایی برسد.

براساس قرارداد، تمامی لوازم جانبی برند HyperX در فرآیندی از پیش‌ تعیین‌ شده جمع‌آوری خواهند شد. HyperX همچنان یکی از برندهای کینگستون محسوب می‌شود و این قرارداد صرفا شامل لوازم جانبی گیمینگ آن خواهد شد. بنابراین کینگستون همچنان امکان تولید و تبلیغ محصولاتی مثل حافظه‌ی رم و درایو SSD را خواهد داشت. هنوز مشخص نشده که برند هایپرایکس بدون تغییر نام باقی می‌ماند یا محصولات مورد بحث با نام جدیدی به بازار عرضه خواهند شد.

به‌نقل از HardwareHeaven باید گفت که: شرکت HP چند سال قبل اقدام به خرید برند VoodooPC، تولید کننده‌ی رایانه‌ی سفارشی، کرد تا تنها برند OMEN که پیش از این متعلق به VoodooPC بود را از آن خود کند. بنابراین به احتمال زیاد HP سعی دارد با تولید محصولات مختلف خود با نام تجاری OMEN، برندی واحد و استاندارد را برای خود ایجاد کند.

یکی از کارمندان رسمی HP از بخش روابط عمومی این شرکت در رابطه با خرید هایپرایکس می‌گوید: «HyperX یکی از برندهای پیش‌گام در زمینه‌ی طراحی و ساخت لوازم جانبی گیمینگ است و محصولات آن مورد استقبال گیمرهای سرتاسر جهان قرار می‌گیرد. ما خوشحالیم که از تیم استثنائی آن‌ها در HP استقبال ‌کنیم».

انریکه لورس، رئیس شرکت اچ‌پی می‌گوید: «ما با مدرن‌سازی تجربه‌ی کاربری و ایجاد تغییرات ارزشمند، همچنان به تقویت حرکت پیشگامانه‌ی خود در زمینه‌ی سیستم‌های شخصی ادامه خواهیم داد. ما فرصت‌های بزرگی را در بازار رو‌به‌ رشد لوازم سخت‌ افزاری می‌بینیم و اضافه شدن HyperX به زیرمجموعه‌ی شرکت، منابع جدیدی از رشد و نوآوری را برای ما ایجاد خواهد کرد.»