HP ENVY All-in-One PC


ایده های خود را در صفحه مانیتور بزرگ زنده کنید !


برای ذهن های خلاق طراحی شده است. ایده های خود را در این دستگاه خیره کننده 31.5 اینچی HDR-600 با کنتراست صفحه نمایش 6000: 1 مشاهده کنید. با درخشش حداکثر 600 نیت و پوشش ضد انعکاس ، DCI-P3 در 98٪ channel و کانال رنگی 10 بیتی ، می توانید مشاهده کنید و پروژه های خلاق را با دقت رنگ بالا ویرایش کنید.


عملکردی که ایده ها را به بار می آورد !


سریع فکر کنید و سریعتر ایجاد کنید !
 با جدیدترین پردازنده های چند هسته ای Intel® Core and و حداکثر NVIDIAorce GeForce RTX ™ 2080 با Max-Q طراحی شده و عملکرد چشمگیری را مانند گذشته را تجربه کنید.

بار کاری خود را متحول کنید !

خود را با صدا احاطه کنید !

صدای قدرتمند ، درست در خارج از پنل
دیگر لازم نیست با بلندگوهای خارجی از صدای فوق العاده لذت ببرید ،
جریان صوتی نسل بعدی
صدا توسط Bang & Olufsen
آن را خصوصی برای خود نگه دارید !

دوربین حریم خصوصی HP که با یک دوربین پاپ آپ طراحی شده است و استفاده از میکروفون فقط در هنگام استفاده برای محافظت از حریم خصوصی شما امکان پذیر است. با سلام وارد سیستم ایمن شوید.

جزئیات خیره کننده
دوربین HP Wide Vision 5MP IR از منظره چشمگیر 88 درجه ای برخوردار است.
عملکردی عالی در ملاقات با مینیمالیسم. از نمایشگر شیشه ای لبه به لبه زیبا که بر روی یک تخته ورق آلومینیوم قرار گرفته است ، تا پایان مات Nightfall Black ، با چوب Ash و یک پارچه آکوستیک خاکستری .


در حین کار شارژ بمانید
به لطف شارژ بی سیم و داخلی این دستگاه ، سطح کاملاً جدید و آسانی را تجربه کنید. فقط کافی است که هر تلفن هوشمند سازگار را روی پایه قرار دهید و کاملاً بدون سیم آن را شارژ کنید.


صفحه کلید چند کاره
با استفاده از این کیبورد چند کاره ، می توانید به یکباره 3 دستگاه را وصل کنید و فقط با لمس یک دکمه از یک دستگاه به دستگاه دیگر سوئیچ کنید.دسترسی آسان به درگاه ها برای همه لوازم جانبی شما


1. Thunderbolt™ 3

2. USB 3.1 Gen2 Type-C™

3. USB 3.1 Gen2 Type-A

4. HDMI 2.0 IN

5. HDMI 2.0 OUT 

6. Ethernet 

7. Power
برای مشاهده محصول کلیک کنید !