تبلت جدید 11 اینچی اچ پی با دوربین بازشو و قابلیت چرخش، با این تبلت نمای بهتری به شرکت کنندگان در کنفرانس ها بدهید و یا با اصلاح نور و ردیابی چهره، بهترین تصویر خود را داشته باشید.

اچ پی اعلام کرد که این محصول با یک دوربین پاپ آپ قابل چرخش که چهره شما را در قاب نگه می دارد ارائه شده است، دوربین عکاسی 13 مگاپیکسلی ، که HP آن را "glam cam" می نامد ، میتواند به شما در کنفرانس ویدئویی و گرفتن عکس های سلفی با سبکی جدید کمک کند.

این تبلت جدید که به عنوان بخشی از مجموعه محصولات پاییزی این شرکت معرفی شده است ، یکی از معدود تبلت هایی است که با ویندوز در بازار موجود است. این تبلت با صفحه نمایش مورب 11 اینچی و پردازنده Intel Pentium silver processor ، شبیه تبلت Surface Go 2 مایکروسافت است و قرار است در ماه دسامبر با قیمت عالی 499 دلار (صفحه کلید شامل نمی شود) به فروش برسد.

اگر در جستجوی تبلت مجهز به ویندوز هستید که فیلم های فوق العاده ای ضبط کند ، این یک خرید و انتخاب بسیار مناسب است. HP می گوید هنگامی که تبلت را روی میز خود با استفاده از پایه نگهدارنده موجود تنظیم می کنید ، می توانید دوربین را بالا بیاورید و آن را بچرخانید تا آنچه را که روی میز شما است به همه افراد حاضر در تماس نشان دهد. این دوربین حتی دارای تصحیح خودکار کلید است که با استفاده از آن می توان منطقه قابل مشاهده را مستقل از هر زاویه ای تبدیل کرد.

به غیر از دوربین شفاف، بقیه مشخصات تبلت 11 اینچی نسبتاً معمولی است. این دستگاه ها شامل 4 گیگابایت حافظه ، حداکثر 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و تنها یک پورت USB-C برای شارژ و اتصال لوازم جانبی است. با این حال ، طراحی آن نسبتاً گران قیمت است ، چون خود تبلت از آلومینیوم نقره ای آنودایز شده ساخته شده است، البته روکش پارچه ای برای پشتی یکپارچه و پشت جلد صفحه کلید اختیاری است.

HP 11 Tablet on wood desk with rotated camera