HP امروزه یک ویژگی کاملا غیر معمول معرفی کرده است : توانایی تعویض آسان برخی از اجزای آن !!! ، از جمله صفحه نمایش آن، که به راحتی تعویض و ارتقا داده می شود . آل این وان جدیدی که EliteOne 1000 نامیده می شود، بیشتر قسمت های آن را درون یک پایه شکل می گیرد که می تواند برای دسترسی به هارد دیسک، RAM و تجهیزات شبکه آن، باز شود.

غیر معمول ترین چیزی که شما می توانید آن را تغییر دهید صفحه نمایش آن است . متاسفانه شما نمیتوانید روی هر صفحه نمایش خارجی که در دسترس هست این ارتقا را انجام دهید  و به چند گزینه نمایشگر HP خاصی محدود میشوید، اما همچنان انتخاب های شما انعطاف پذیرند . بنابراین شما می توانید با صفحه نمایش 23.8 اینچ 1080pشروع کنید و بعد آن را برای یک صفحه نمایش WQHD منحنی 34 اینچ تغییر دهید.

گزینه های ارتقا محدودیت دارند – تنها سه گزینه نمایشگر قابل تعویض وجود دارد و شما نمی توانید پردازنده را تغییر دهید و یا یک کارت گرافیک را اضافه کنید – این باعث می شود که EliteOne 1000 خیلی هیجان انگیزتر از آنچه سروصدا می کند نباشد . 

اما HP امیدوار است که انعطاف پذیری آن به اندازه کافی برای جلب بخش های فناوری اطلاعات  جذاب باشد، که ممکن است نیاز به ارتقاء تجهیزات شبکه و ذخیره سازی را در طول زمان داشته باشند ولی ترجیح می دهد بدون خرید تعداد زیادی از رایانه های شخصی، این کار را انجام دهد.

علاوه بر آل این وان جدید ، HP نیز به روز رسانی ها را به دو لپ تاپ هدف قرار داده است که در یک دسته از مخاطب قرار می گیرند: EliteBook x360 1020 و EliteBook 1040.

مدل EliteBook x360  کمی نازکتر و سبکتر است همچنین قابل ارتقا تا مانیتور 700 nits  می باشد که از مک بوک پرو ۲۰۱۷ 200 nits  پرنورتر است . مدل سنتی EliteBook  به یک سی پی یوی H7  سری i7  که از سی پی یو های سری U قوی تر است ولی مصرف باتری بیشتری هم نسبت به آن ها دارد ، مجهز شده است . متاسفانه هردوی این لپ تاپ ها سی پی یوی نسل ۸ ندارند و سی پی یو های آنها نسل ۷ یا کابی لیک (Kaby Lake ) می باشد . همچنین فریم آن ها از نسل قبلی باریکتر شده است . 

تمامی این سیستم ها از این ماه میلادی در فروشگاه اچ پی قرار می گیرند . قیمت شروع آل این وان های EliteOne 1000  از ۱۲۵۹ دلار شروع می شود همچنین قیمت لپ تاپ های EliteBook  با کانفیگ پایه از ۱۳۷۹ دلار شروع می شود . 

همچنین مانیتور های قابل تعویض از ماه نوامبر در اختیار کاربران گذاشته می شود .  

فروشگاه اینترنتی توراکو شاپ