از دیگر شرکای HP در این امر شرکت های بزرگ سرگرمی DreamWorks Animation، Technicolor و برنده جایزه تولیدکننده در بفتا Anant Singh که از پیشگامان فیلم های واقعیت مجازی (VR) چون Giant و Tree می باشد. شرکت اچ پی در جشنواره کن تمرکز خود را بر معرفی نقش تکنولوژی در صنعت سینما و  داستان پروری و ابتکاری در صنعت هنر و سرگرمی یعنی داستان پروری شخصی قرار داده بود و در نهایت به برگزاری مسابقه فیلم های کوتاه پرداخت.

نوآوری:

شرکت اچ پی در ادامه ی خدمات و تجربه ی حرفه ای که به مشتریان حرفه ای خود می دهد در این فستیوال از سری دیگری از لپ تاپ ها و نمایشگرهای حرفه ای خود برای کاربران اروپایی خود پرده برداری کرد. نمایشگر Cinema 4K DreamColor با دقت رنگی بی نظیر و آخرین سری از لپ تاپ های ورک استیشن این شرکت یعنی ZBook Mobile Workstations که به کاربران قدرت جان بخشیدن به تصورات خود را به صورت 3D Graphics و Virtual Reality با مجهز بودن به پردازنده رده سرور می دهد.

  همکاری:

شرکت HP سابقه طولانی در همکاری با شرکت های شناخته شده صنعت فیلمسازی، ساخت محتوا، انیمیشن و سه بعدی دارد. یکی از شرکت هایی که از شرکای قدیمی این شرکت می باشد DreamWorks می باشد.

شرکت اچ پی به مدت ۱۴ سال شریک تکنولوژیکی فستیوال فیلم کن بوده است و همواره آن را حمایت و تجهیز کرده است و بسیاری از فیلم ها، بنرها و طراحی های این فستیوال توسط تجهیزات این شرکت تهیه شده است. شرکت اچ پی ۷۵ سال حضوری فعال در صنعت فیلمسازی داشته است و یکی از اولین محصولاتی که این شرکت تهیه کرده است نوسانگر صدا برای فیلم Fantasia شرکت Disney‌ (دیزنی) می باشد.