شرکت اچ پی تعدادی از مانیتور های کلاس جدید تجاری خود را رونمایی کرد. این کار با هدف کمک به کاربران کار در منزل و همچنین  افزایش رفاه آنها ، مجددا طراحی شده است.

E-Series Monitors


مانیتورهای سری E این شرکت ، اولین سری مانیتور ارگونومیک جهان با نور کم آبی همیشه روشن برای کاهش آسیب های احتمالی به چشم و بهبود کیفیت خواب طراحی شده است با HP Eye Ease بدون تأثیر در دقت رنگ و یا ایجاد تغییر در رنگ زرد. مانیتورهای سری E اچ پی از اولین سری مانیتورهایی هستند که گواهینامه سخت افزاری کم نور TUV Low Blue Light را دریافت کرده اند.
الكس چو ، رئیس سیستمهای شخصی HP ، در اطلاعیه مطبوعاتی توضیح داد كه چگونه محصولات جدید این شرکت می تواند به نفع كاركنان شاغل در خانه باشد ، او گفت:
این درایو HP نویدبخش امنیت و تبدیل هر رایانه قدیمی است ، HP ابتدا با لپ تاپ های تجاری Ryzen-4000 شروع میکند که این مدل از بهترین لپ تاپ های HP است. وی در ادامه افزود :
از آنجا که ما یک حالت جدید را به خاطر ویروس کرونا تجربه می کنیم که واقعیت بین زندگی و کار را تار می کند ، واضح است که رایانه شخصی ضروری است و به ما اجازه می دهد بدون در نظر گرفتن فاصله تا محل کار ، از منزل کار کنیم ، زندگی کنیم ، یاد بگیریم و همکاری کنیم. رده بندی جدید محصولات نوآورانه اچ پی ، بزرگترین محصول تجاری نسل بعدی رایانه های شخصی Elite ، اولین مانیتورهای ارگونومیک جهان با نور کم آبی همیشه روشن و درخشان ترین ایستگاه کاری موبایل 14 اینچی در جهان است. با خدمات اختصاصی برای بهبود تجربیات کارمندان از راه دور ، تعهد HP را برای تجهیز کاربران به ابزار ، قدرت و عملکرد مناسب برای انجام کار از خانه تقویت می کند. 


HP علاوه بر مانیتورهای سری جدید خود ، از مانیتور قابل حمل جدید و همچنین مانیتور بی سیم نیز برای افزایش بهره وری رونمایی کرد.

HP E14 G4 Portable Monitor این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که توانایی کار از هر مکانی را با قدرت بهره وری از صفحه نمایش دوگانه را داشته باشند. این دستگاه همچنین درخشان ترین مانیتور قابل حمل 14 اینچی در جهان است و تنها 640 گرم وزن دارد و از مدل قبلی 4.75 میلی متر نازک تر است. HP E14 G4 Portable Monitor دارای دو پورت USB-C است و صفحه نمایش به راحتی می تواند از طریق USB-C به هر لپ تاپ متصل شود. مانیتور بی سیم HP U27 4K ، اولین مانیتور Wireless (بی سیم) 4K در جهان است.

این دستگاه به کاربران این امکان را می دهد تا با  HP Bluetooth Pair Bluetooth App یا با فشار دادن Windows Key + K روی صفحه کلید خود ، آن را به رایانه خود متصل کنند.


مرجع : TechRadar