اخبار و مقالات

اخبار اچ پی - HP News

شرکت HP رکورد گینس بلندترین سری عکس را شکست

شرکت HP رکورد گینس بلندترین سری عکس را شکست

اگر به تلفن های هوشمندی که همیشه همراهتان هستند ، نگاه کنید متوجه می شوید که شما همیشه توسط دوربین آن ها خاطرات روزانه خود را ثبت می کنید. اما کاری که آن ها همیشه برای شما انجام نمی دهند پرینت کردن و تبدیل این خاطرات به موجودیتی فیزیکی است.

شرکت اچ پی ۷۵ سال حمایت از صنعت فیلمسازی و تصویر را جشن می گیرد

شرکت اچ پی همکاری اش را با انجمن خلاقیت و ایده های نو ادامه می دهد تا بتواند از ایده های تازه حمایت کند و آن ها را بپروراند. هفته گذشته در جشنواره فستیوال کن (Cannes) فرانسه، شرکت اچ پی بیش از ۷ دهه حمایتش را از صنعت فیلمسازی جشن گرفت و ادامه همکاری خود را در صنعت تصویر، خلاقیت و هنر در این فستیوال اعلام کرد.

اژدها وارد می شود ، اچ پی OMEN جدید

لپ تاپ گیمینگی حرفه ای برای گیمرهایی حرفه ای لپ تاپ های سری OMEN شرکت اچ پی از همیشه قدرتمندتر، با طراحی سلطه جویانه چون تانکی در قالب یک تپانچه بازگشته است تا شما گیمرها را در هرجا و هر لحظه از مبارزه ای که در آن هستید همراهی کند. اومن جدید با دو انتخاب کارت گرافیک یعنی Radeon RX 580 و NVIDIA GeForce GTX 1070 با قابلیت VR به بازی شما زندگی می بخشد و شما را به دنیای بازی هر چه بیشتر نزدیک می کند.
معرفی و بررسی تخصصی ورک استیشن اچ پی HP ZBook 17 G3

معرفی و بررسی تخصصی ورک استیشن اچ پی HP ZBook 17 G3

ورک استیشن نسل سوم اچ پی HP ZBook 17 G3 یک ورک استیشن معمولی است که تمایل ندارد تا حد امکان نازک باشد. در عوض، بر روی عملکرد متمرکز شده است. اما آیا HP می تواند مشتری های خواستار کسب و کار را با نسل جدید متقاعد کند؟
بهترین لپ تاپ ها با بودجه پایین در بهار سال 2017 : HP و Apple و Acer

بهترین لپ تاپ ها با بودجه پایین در بهار سال 2017 : HP و Apple و Acer

پیدا کردن یک لپ تاپ که با بودجه شما بخواند و خیلی گران نباشد ولی در عین حال کار شما را راه بیاندازد کار ساده ای نیست. اما این دسته از لپ تاپ ها وجود دارند، با ما همراه باشید تا با 4 لپ تاپ سبک و باریک با قیمت کمتر از 800 دلار آشنا شویم.